ZWYCIĘSTWO LECHII NA ZAKOŃCZENIE RUNDY

Na zakończenie rundy jesiennej lechici pokonali w Dzierżoniowie Prochowiczankę 3-1 (2-0). Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył w 20 minucie z rzutu wolnego Michał Ciarkowski. Kwadrans później było już 2-0, kiedy dośrodkowanie Michała Ciarkowskiego sfinalizował Marcin Orłowski. Ten ostatni w 50 minucie strzelił też trzecią bramkę dla Lechii, kiedy pod podaniu Dominika Watuszki zdecydował się na strzał zza linii pola karnego. Pięknego dla gości  w 74 minucie zdobył  Wojciech Galas i dzięki temu mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dobry mecz Lechii i w pełni zasłużone zwycięstwo.

Lechia Dzierżoniów – Prochowiczanka Prochowice 3-1 (2-0)

1-0 Ciarkowski (20), 2-0 Orłowski (36), 3-0 Orłowski (50), 3-1 Galas (74)

Adrian Szady – Łukasz Sztuka, Mirkarim Yakhyoyeu (82’ Piotr Tomkiewicz), Kamil  Juraszek, Jakub Chlipała, Wiktor Galuba (73’ Jakub Bejda), Kamil Ziółkowski (73’ Jarosław Duda), Dominik Watuszko  (69’ Oskar Nowak), Bartosz Rzepski, Marcin Orłowski, Michał Ciarkowski

Sędzia: Wojciech Kozik. Widzów ok. 100