* LECHIA *FalubazGłubczyceGórnik IIGwarekMiedź IIPniówekPolkowiceRekord B-BSkraStal B-BStal BrzegStilonŚlęza WrocławTurza Śl.Zagłębie IIZdzieszowiceŻmigród
Bieg KRATA 2017

Szkółka Lechia    

   

    

    

    


Partnerzy

ddz.png


Ostatnie Video

Unia Turza - Lechia 1:2

Lechia - Ślęza 1:0
20.09.2016 16:29:51 - Autor: Łukasz Bienias

Wynajem camperów VIVACAMP

– Nowy wymiar podróżowaniaWypożyczalnia kamperów Vivacamp to firma rodzinna, która powstała z wielkiej pasji do podróżowania. Zainteresowaliśmy się camperami, bo zapewniają niesamowitą niezależność, swobodę podróży, elastycznego planowania, nie trzeba rezerwować miejsc noclegowych, wypożyczać dodatkowego sprzętu turystycznego, czy poszukiwać restauracji. Caravaning to WSZYSTKO posiada, poza tym oferuję możliwość bliskiego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi w dowolnie wybranym przez SIEBIE czasie i miejscu. Czy może być piękniej?


Kiedy dołączymy do tego piękne zdjęcia z dalszych i bliższych podróży camperem, wszystko wskazuję na to, że może… ! Nasza wypożyczalnia kamperów i ludzie w niej pracujący przyniosła już wiele radości wielbicielom podróży camperem.


Caravaning to dziś popularny styl życia i możliwość spędzenia niezapomnianych wakacji. Cieszymy się, że możemy ten trend rozpowszechnić przy pomocy naszych nowoczesnych kamperów i przyczep kampingowych.


Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.


Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!Sparingi Lato
JS
21.08 Bielawianka JS g. 12.30


LOSOWE ZDJĘCIE
DSC09350
Następny mecz
III Liga Grupa 3
V Kolejka

26.08.2017 - Godz:17:00
Tabela
Poprzedni mecz
III Liga Grupa 3
III Kolejka

15.08.2017 - Godz:17:00
URODZINY
Dolnośląska Liga JS
Dolnośląska Liga JM
Patroni Medialni