Unia Turza - Lechia 1:2

Lechia - Ślęza 1:0

15.06.2017 09:08:15 - Autor: Łukasz Bienias

Nos Dziółki, za wysoko w Częstochowie

Po dwóch wygranych z rzędu przyszła kolej na gorycz porażki. Lechici jechali do Częstochowy w bojowych nastrojach, licząc, że sprawę utrzymania III ligi dla miasta uda się rozegrać pod Jasną Górą. Zaczęło się nieźle, Lechici dobrze grali w I połowie, dwie doskonałe szanse miał Tomkiewicz, jednak to Skra po rzucie rożnym trafiła do szatni. Po przerwie 25 minut dominacji "trójkolorowych", jeden błąd i zrobiło się 0:2. Z naszych uszło powietrze i zakończyło się na za wysokiej porażce 0:4. Szerzej niebawem [...]

Spaleniak – Paszkowski, Buryło, Barski, Korkuś, Słonecki, , Tomaszewski, Pietkiewicz, Borowy, Tomkiewicz (70' Szydziak), Niedojad

Kosut – Gerega (59' Mastalerz), Błaszkiewicz, Woldan, Obuchowski, Ogłaza, Musiał (86' Wierus), Mularczyk (82' Marek), Niedbała, Olejnik Ż, Nowak Ż (72' Rumin)

1:0 Niedbała (45'), 2:0 Mularczyk (73'), 3:0 Rumin (76'), 4:0 Marek (86')