DRUGI SPARRING: ZASŁUŻONA WYGRANA ZE STAROWICAMI

Dobry mecz i zasłużone zwycięstwo. Lechia pokonała wczoraj w kolejnym rozegranym w Dzierżoniowie meczu kontrolnym 3-ligowy LZS Starowice Dolne 2-0 (2-0). Tym razem gra dzierżoniowian naprawdę mogła się podobać.

Pierwszą bramkę dla trójkolorowych zdobył w 17 minucie gry Michał Ciarkowski, finalizując akcję rozpoczętą przez Kacpra Bąka. Drugi gol padł 20 minut później. Akcję rozpoczął Łukasz Sztuka, a dokładne dośrodkowanie Jakuba Chlipały efektownym strzałem głową zakończył Marcin Orłowski.

Kolejny mecz już w najbliższą sobotę. Rywalem Lechii będzie Foto-Higiena Błyskawica Gać. Mecz rozpocznie się o godz. 11.30 na sztucznym boisku dzierżoniowskiego OSiR-u.

Lechia Dzierżoniów – LZS Starowice Dolne 2-0 (2-0)

1-0 Ciarkowski (17), 2-0 Orłowski (37)

Adrian Szady – Kacper Franaszczyk (65′ Adrian Twardowski), Łukasz Sztuka, Kamil Juraszek, Jakub Chlipała, Dawid Wasilewski (65′ Wiktor Galuba), Bartosz Rzepski, Kamil Ziółkowski (65′ Jarosław Duda), Kacper Bąk (65′ Dominik Watuszko), Michał Ciarkowski (75′ Grzegorz Kucharek), Marcin Orłowski (75′ Sebastian Kijkowski)

Sędzia: Sławomir Tokarski, Widzów ok. 30