PORAŻKA W GŁOGOWIE NA ZAKOŃCZENIE PRZYGOTOWAŃ

Siódmy, a zarazem ostatni mecz kontrolny przed rundą wiosenną zakończył się porażką naszego zespołu. W Głogowie z drugim zespołem Chrobrego przegraliśmy 2-3 (0-2).
Bramki dla Lechii w tym spotkaniu strzelali w drugiej połowie: Marcin Orłowski oraz zawodnik testowany.
Już w najbliższą sobotę pierwszy w rundzie rewanżowej mecz o 4-ligowe punkty. Trójkolorowi na swoim boisku podejmować będą Piasta Nowa Ruda.

Chrobry II Głogów – Lechia Dzierżoniów 3-2 (2-0)

Adrian Szady – Kamil Juraszek, Jakub Chlipała, Łukasz Sztuka, WIktor Galuba – Kamil Ziółkowski, Bartosz Rzepski, zawodnik testowany – Sebastian  Kijkowski, Marcin Orłowski, Michał Ciarkowski
Po przerwie na boisku pojawili się również: Filip Smolak, Jarosław Duda, Kacper Bąk, Dominik Watuszko, Kacper Franaszczyk, Adrian Twardowski.