WYGRANA W ŁOMNICY. EFEKTOWNY GOL MICHAŁA CIARKOWSKIEGO!

Strzelając swoją dziesiątą bramkę w tym sezonie Michał Ciarkowski otworzył dzisiaj wynik meczu w podjeleniogórskiej Łomnicy. Była to w dodatku bramka szczególnej urody, zdobyta efektowną półprzewrotką po dokładnym dośrodkowaniu Mirkarima Yakhyoyeua.

Cztery minuty później na 2-0 podwyższył po składnej akcji trójkolorowych Dawid Wasilewski. Kilka minut później szansę na kolejnego gola dla Lechii miał Łukasz Sztuka, ale piłka po jego strzale głową trafiła w poprzeczkę. Lechici mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, ale na posterunku zawsze stał golkiper gospodarzy i wynik nie uległ już zmianie.

Warto dodać, że w dzisiejszym meczu trójkolorowi zagrali bez pauzującego za żółte kartki Marcina Orłowskiego. Było to trzecie kolejne zwycięstwo dzierżoniowian.

KS Łomnica – Lechia Dzierżoniów 0-2 (0-2)

0-1 Ciarkowski (10), 0-2 Wasilewski (14)

Adrian Szady – Mirkarim Yakhyoyeu (71’ Kacper Bąk), Jakub Chlipała, Kamil Juraszek, Łukasz Sztuka, Wiktor Galuba (62’ Michał Rzońca), Kamil Ziółkowski, Bartosz Rzepski (72’  Piotr Tomkiewicz), Dawid Wasilewski, Oskar Nowak (71’ Jakub Bejda) , Michał Ciarkowski

Sędzia: Krzysztof Dziedzic, widzów ok. 50